image/svg+xml
image/svg+xml

3-6 Yaş Çocuklar için Yaz Okulu Başlıyor

Yayın Tarihi : 03/07/2018

Bartın Üniversitesi Ağdacı Anaokulunda 3-6 yaş çocuklar için dolu dolu bir yaz okulu programı hazırlandı. Kayıtların alınmaya başlandığı anaokulunda, eğitimler 9 Temmuz 2018 Pazartesi günü başlayacak.

Bartın Üniversitesi Ağdacı Anaokulu açılarak ilk öğrencilerini almaya başladı. İl Milli Eğitim Müdürlüğünce öğretmen atamasının yapıldığı anaokulunda, yaz ayları için dolu dolu bir program hazırlandı.

Yaz okulu programında 3-6 yaş arasındaki çocuklar için spor etkinlikleri başta olmak üzere akıl-zekâ oyunları, geleneksel sokak oyunları, tiyatro, drama, okuma-yazmaya hazırlık çalışmaları, yaratıcı sanat etkinlikleri, fen, doğa ve matematik etkinlikleri, artık materyal değerlendirme etkinlikleri, dans çalışmaları, deney etkinlikleri, sinema günleri ve gezi,  gözlem çalışmaları gibi etkinlikler yer alıyor.

Yaz okulu kayıtları başladı

09.07.2018 Pazartesi günü başlayacak yaz okulu eğitimleri için ilk kayıtlar alınmaya başlandı. Bartın Üniversitesi Ağdacı Kampüsü içerisinde yer alan anaokulunda kontenjanlar sınırlı tutuldu.

Bartın Üniversitesi Ağdacı Anaokulu için detaylı bilgi 0530 065 51 91 numaralı telefondan alınabiliyor.

Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü